Banner O nama

O nama

Nantong

Naša tvrtka, Fuji New Energy (Nantong) Co., Ltd., kombinira proizvodnju i izvoz.Mi smo podružnica Obayashi grupe, koju je osnovao g. Tadashi Obayashi.S 18 godina iskustva od našeg osnivanja, imamo veliko poslovanje sa sjedištem u Osaki, Japan, i nadgledamo urede i tvornice u Šangaju, Guangdongu i Jiangsu.Imamo tim od preko 40 službenika koji su specijalizirani za međunarodnu trgovinu i preko 300 članova koji rade na naprednim proizvodnim linijama.Naš godišnji izvoz iznosi preko 45 milijuna američkih dolara, s više od 300 različitih vrsta proizvoda, uključujući papirnate čaše, kalupe za kolače, kutije za kolače, lonce za roštilj, tave, posude, pladnjeve, zdjele, silikonske otvarače, kalupe za pečenje jaja, led- kalupi za kamenje, kalupi za žele i strugala.

18

Iskustvo

300+

Proizvodi

300+

članovi

45 milijuna dolara

Godišnji obujam izvoza

Kako potražnja za hranom za van raste, naša proizvodna linija se stalno širi.Naši su proizvodi dizajnirani imajući na umu dostavu kako bi vaša hrana nadmašila očekivanja kupaca čak i nakon što napusti kuhinju.Također su napravljeni da ih je lako prenositi i da zadovoljavaju najnovije trendove jelovnika.S različitim praktičnim primjenama, sigurnošću i sanitarnim uvjetima, naši proizvodi postaju neophodni u svakodnevnom životu.Cilj naše tvrtke je stvoriti udobnost u živopisnom životu.

Jedna od naših najvećih prednosti je pružanje visokokvalitetnih proizvoda. Sirovine koje koristimo imaju FSC certifikat, što znači da naše drvo dolazi iz šuma kojima se održivo upravlja, čime se štiti okoliš i osigurava dosljedno visoka kvaliteta proizvoda.Naša je tvornica certificirana od strane Disneya i Walmarta, a imamo učinkovit proizvodni tim i rigorozan proces kontrole kvalitete.Upravljamo i kontroliramo svaki korak, od nabave sirovina do proizvodnje gotovog proizvoda, kako bismo osigurali najviše standarde kvalitete.

Naši proizvodi su pakirani i idu ravno u supermarket.Naši su proizvodi prikladni za dolarske trgovine zbog svoje pristupačnosti, široke privlačnosti i prikladnosti za masovnu kupnju.Za razliku od drugih dobavljača, naši se proizvodi mogu prodavati izravno na tržištu bez ikakvih posredničkih veza, osiguravajući kupcima konkurentne cijene i pravovremenu isporuku.Imamo stručan, učinkovit i energičan tim s dugogodišnjim iskustvom u proizvodnji i prodaji."Kvaliteta i inovativnost" najvažniji je razvojni princip naše tvrtke.Razvijamo nove proizvode kako bismo zadovoljili zahtjeve različitih tržišta.Naše konkurentne cijene i visoka kvaliteta omogućuju nam stjecanje svjetskog ugleda.Naše proizvode izvozimo u Japan, Ameriku, Kanadu i Europu, a srdačno pozdravljamo nove kupce iz cijelog svijeta.

Ovdje napišite svoju poruku i pošaljite nam je

Oprema

Odjel za kalupljenje silicijevog dioksida
oprema
Odjel plastičnih usisnih proizvoda
Odjel za injekcijsko prešanje
Nantong

Zapošljavanje globalnih prodajnih agenata

Opis posla:
Mi smo brzo rastuća tvrtka u sektoru robe za svakodnevnu upotrebu i trenutno tražimo ambiciozne i talentirane pojedince da se pridruže našem timu kao globalni prodajni agenti.Kao globalni prodajni agent, bit ćete odgovorni za širenje našeg poslovanja na sljedećim ciljnim tržištima: SAD, Kanada, Koreja, Australija, Novi Zeland, Singapur, Izrael, Njemačka, Francuska, Italija, Španjolska, Danska, Švedska, Nizozemska, Finska , Austrija, Belgija itd.

Odgovornosti:
● Razviti i implementirati prodajne strategije za širenje našeg poslovanja na ciljnim tržištima.
● Identificirajte potencijalne kupce i razvijte odnose s ključnim donositeljima odluka.
● Provedite demonstracije proizvoda i prezentacije potencijalnim kupcima.
● Pregovarajte i sklapajte ugovore o prodaji s kupcima.
● Ispunite ili premašite mjesečne i tromjesečne ciljeve prodaje.
● Održavajte točnu evidenciju prodajnih aktivnosti i interakcija s kupcima.
● Pružite redovite povratne informacije o tržišnim trendovima i potrebama kupaca.

Zahtjevi:
● Minimalno 2 godine iskustva u prodaji u srodnoj industriji.
● Dokazano iskustvo u postizanju prodajnih ciljeva.
● Izvrsne komunikacijske i međuljudske vještine.
● Snažne vještine pregovaranja i zaključivanja.
● Sposobnost samostalnog i timskog rada.
● Spremnost na putovanja unutar ciljnih tržišta prema potrebi.
● Poznavanje engleskog jezika (dodatni jezici su plus).

Nudimo:
● Visoke stope provizije i bonusi temeljeni na učinku.
● Redovita obuka za proizvod i tehnička podrška.
● Mogućnosti za napredovanje u karijeri i profesionalni razvoj.
● Radno okruženje koje podržava suradnju.

Ako ste motivirani i ambiciozni prodajni profesionalac koji strastveno voli širenje poslovanja na međunarodnim tržištima, obratite nam se naobayashi05@126.comsa svojim životopisom i popratnim pismom u kojem je navedeno vaše relevantno iskustvo i zašto ste zainteresirani za ovu priliku.